przewóz osób do holandii

Wakacyjny wyjazd do Holandii

Zagraniczne wyjazdy potrafią być czymś, co przyciąga wiele ludzi. Z tego względu prężnie rozwija się rynek turystyczny oraz w każdym, nawet mniejszym mieście można spotkać biuro podróży. Ludzie chętnie zwiedzają świat, poznają różne języki, kultury i tradycje ? to pozwala in na wewnętrzny rozwój.

Busy do Holandii i wycieczka zorganizowana

przewóz osób do holandiiOrganizacją takich wyjazdów zajmują się różne osoby. Część ludzi decyduje się na powierzenie takiej podróży osobom, które profesjonalnie się tym zajmują. Natomiast inni lubią zająć się wszystkim samodzielnie. Właśnie do tej grupy ludzi należę. Kiedy wraz z przyjaciółmi zdecydowaliśmy, że jedziemy w lipcu do Holandii, by zminimalizować wszelkie koszta postanowiliśmy samodzielnie zająć się całym wyjazdem. Jako pierwsze zajęliśmy się przejazdem. Jechała nas równa dziesiątka, więc mogliśmy zaliczać się już jako zorganizowana grupa i skorzystać ze zniżek. Zdecydowaliśmy, że najwygodniej będzie nam się podróżowało wynajętym busem. Znaleźliśmy nawet ofertę w której za wakacyjny przewóz osób do Holandii w grupie zorganizowanej płaci się o 20% mniej. Taka propozycja okazała się bardzo kusząca, bo zależało nam na tym, aby podróżować wyłącznie w naszym ścisłym gronie przyjaciół.

przewóz osób do holandiiPonadto kierowca busa zadeklarował się, że odbierze każdego nas spod domu i dowiezie na ustalony przez nas adres ? było to bardzo komfortowe. Nie mieliśmy ochoty tułać się jeszcze spod dworca autobusowego do hotelu. Ponadto dostaliśmy dowolność wyboru względem daty i pory dnia. Busy na trasie Polska-Holandia kursują każdego dnia, czasami nawet dwukrotnie (rano i wieczorem). Wypożyczenie busa miało jeszcze tę zaletę, że jego kierowca w pełni dostosowywał się do naszych potrzeb. Zatrzymywał się za każdym razem, gdy poprosiliśmy go o postój, a nawet zapewnił nam przerwę na ciepły posiłek w przydrożnej, taniej knajpce z obłędnie dobrym, domowym jedzeniem. Podróż była również szczególnie bezpieczna ze względu na to, że byliśmy przewożeni przez wykwalifikowanego, doświadczonego kierowcę. Perfekcyjnie znał zarówno trasę, jak i przepisy drogowe. Z taką osobą wyjazd okazał się jeszcze bardziej przyjemny. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszej decyzji, bo wiedzieliśmy, że wybór dobrego i przede wszystkim wygodnego transportu to już połowa sukcesu ciekawej wycieczki.

Obawialiśmy się czy nie przepłacimy, jednakże zestawiając tę ofertę z innymi ? była bardzo korzystna i rzeczywiście lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć. Do Holandii dojechaliśmy po pierwsze cali i zdrowi, a po drugie wypoczęci, odprężeni i w świetnych humorach.