kross seto

Jaki rower miejski kupić?

Jazda po mieście na rowerze może być naprawdę przyjemna, jeśli tylko posiadamy pojazd, który idealnie sprawdza się w takich warunkach. Rower powinien posiadać opływową budowę, solidne opony, a przy tym powinien być lekki, aby jego przenoszenie także nie sprawiło nam problemów. Jaki model wybrać?

Kross Seto to numer jeden

kross setoNajlepiej spojrzeć na ofertę znanych producentów, którzy każdego roku do swojej oferty wprowadzają nowe modele lub ulepszają modele z lat poprzednich. Dzięki temu ich rowery charakteryzuje najwyższa jakość i idealne dostosowanie do oczekiwań klientów. Jednym z takich producentów, który nie próżnuje i nieustannie rozwija swoje technologie, jest Kross. W jego ofercie znajdziemy zarówno rowery szosowe, górskie, jak i miejskie. I to te ostatnie nas interesują, dlatego warto zwrócić uwagę przede wszystkim na rower miejski Kross Seto, który jest rowerem numer 1 z oferty Kross na rok 2018. Dlaczego? Ze względu na doskonałe parametry techniczne. Rower na oponach 28” został wykonany z aluminium w technologii Lite. Co to oznacza? Że producent zadbał o to, aby uzyskać najwyższy poziom wytrzymałości przy zachowaniu lekkości materiału!

kross setoAluminium Lite sprawia, że rower Seto jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy złamania, ale przy tym tak lekki, że możemy go przenosić bez problemu. Jeżeli mieszkamy na czwartym piętrze i trzymamy rower w domu ? dzięki ultralekkiej konstrukcji zniesiemy go na sam dół w trymiga. I zupełnie się przy tym nie zmęczymy. To dlatego Kross Seto jest doskonałym wyborem nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet. Nawet te drobne kobiety bez problemu same poradzą sobie z przenoszeniem roweru! Ale ultralekka konstrukcja Kross Seto to nie jego jedyna zaleta. Producent wykorzystał w tym modelu technologię Disc Brakes. Zamontował hamulce tarczowe, które charakteryzują się o wiele dłuższą żywotnością niż te tradycyjne i doskonale radzą sobie nawet w wyjątkowo ciężkich warunkach atmosferycznych, zawsze gwarantując dużą siłę hamowania. Wśród zastosowanych technologii wymienić można także Silico Casing. Wewnętrzne pokrycie przewodów smarem silikonowym sprawia, że warunki pogodowe nie mają wpływu też na szybkość zmiany biegów.

Miejski rower Kross Seto umożliwia nam bezpieczną, płynną jazdę w każdej sytuacji, dlatego jest to dobry wybór zarówno dla osób, które jeżdżą rowerami rekreacyjnie, jak i dla tych, którzy na przykład codziennie podróżują rowerem do pracy. Jeżeli zależy nam na rowerze o wyjątkowo dobrych parametrach technicznych, z pewnością nie pożałujemy zakupu Kross Seto.