busy

Dlaczego warto odwiedzić Niemcy?

Niemcy to nasz zachodni sąsiad. Kraj duży, bogaty, choć jego historia czy zabytki nie są nam do końca znane. Zazwyczaj o Niemczech myśli się w kontekście wojennym lub pracowniczym ? wiele osób jeździ tam do pracy sezonowej, jak i stałej np. przy zbiorach warzyw, czy przy opiece nad osobami starszymi. Jednak warto ten kraj odwiedzić z czysto turystycznego punktu widzenia.

Niedrogi przejazd busami

busy Co można tam ciekawego zobaczyć? Z pewnością najwięcej uwagi trzeba poświęcić Berlinowi. To stolica Niemiec, największe miasto, różnorodne i wielokulturowe. Warto przespacerować się jego ulicami, spróbować lokalnej kuchni (szczególnie jeśli lubi się tłuste mięsiwa i dobre piwo), jak również odpocząć w jednym z licznych parków. W Berlinie znajdują się liczne muzea, galerie i punktu widokowe. W związku z tym każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nie można zapominać też o Dreźnie. Znajdują się tam zamki i pałace, a także galerie sztuki dawnej. To prawdziwa gratka dla miłośników starych mistrzów, chcących zobaczyć słynne obrazy w naturze. W Dreźnie znajduje się też piękny park botaniczny z licznymi egzotycznymi roślinami. To dobre miejsce na popołudniowy spacer, jak i na odpoczynek, czy spożycie przekąski na łonie natury. Jak jednak dostać się do Niemiec? Opcji jest kilka. Przelot samolotem jest najszybszy, ale najdroższy. Trzeba się też liczyć z koniecznością dlugiego dojazdu z lotniska do miejsca które chcemy odwiedzić.

busy Do Berlina można pociągiem dojechać np. z Poznania, ale nie już z dalszych zakątków kraju. Przejazd autem będzie z pewnością komfortowy, jednak drogi ? szczególnie przy obecnych cenach benzyny. Na szczęście bez problemu można znaleźć busy z Lublina do Niemiec, jak i busy odjeżdżające z innych miejscowości. Busem można dojechać w systemie ,,drzwi do drzwi? ? zostaniemy odebrani z wyznaczonego miejsca i zawiezieni do tej miejscowości którą chcemy odwiedzić. W dodatku bilet na busa nie jest taki drogi. Można przy tym podróżować komfortowo, w pojeździe z klimatyzacją, telewizorem, czy też przyciemnianymi szybami. Dzięki temu nawet długi przejazd minie nam bardzo szybko. Zdecydowanie warto poznać uroku miast naszego zachodniego sąsiada. Nie tylko Berlin, czy Drezno są godne uwagi, ale też Monachium, czy Brema.

Najlepiej jest do Niemiec pojechać busem. Przejazd nie będzie bardzo drogi, a w pełni komfortowy i szybko dotrzemy z miejsca zamieszkania dokładnie tam gdzie chcemy. Na stronach przewoźników zawsze jest napisane skąd i dokąd jeżdżą jak i jakie są ceny biletów.

Więcej na stronie https://www.przewozy-skafander.pl